Hakkımızda   

1967’de kurulan İtimat Su Armatürleri, Türkiye’nin en önde gelen banyo ve mutfak bataryası üreticilerinden biridir. Bugüne kadarki köklü geçmişi ve performansı ile İtimat markası adını “üstün kalite” ile özdeşleştirmiş ve yerli üreticiler arasında kendisine prestijli bir konum edinmeyi başarmıştır. İTİMAT, kendi üretim tesislerinde yüksek kalite standartları ile ürettiği sıhhi tesisat malzemeleri ve pirinç çözümleri ile Türk inşaat sektörünün de lider tedarikçilerinden biridir.

50 yılı aşkın sektörel tecrübesi ile İtimat Su Armatürleri ev tipi ve sanayi tipi batarya ve ilgili ara mamullerde Türkiye’nin lider üreticilerinden biri konumundadır. Üretim faaliyetlerini 7.000 m2lik kendi üretim tesislerinde, Türk Standartları Enstütü (TSE) kalite standartlarına uygun olarak gerçekleştirmektedir.

İtimat Su Armatürleri’nin üretimdeki uzmanlık alanları batarya, musluk, su armatürleri ilgili yan ürünlerdir. Bu ürünlerde müşterilerine banyo ve duştan mutfağa geniş bir ürün yelpazesi ile farklı model ve çözümler sunmaktadır. “Üstün kalite”, “Yüksek teknoloji ile üretim” ve “Sınırsız hizmet” şeklindeki temel çalışma prensiplerimizi hayata geçirmek ve sürdürülebilir kılmak için verdiğimiz gayret sayesinde ne mutlu ki satışlarımız günden güne artış göstermektedir. 1995 yılında ilk ihracatını yapan firmamız, şimdi İTİMAT markası ile 25’ten fazla ülkeye ihracat yapar hale gelmiştir. İtimat ürünleri Türkiye’de de yurt çapında birçok toptan satış noktası ve perakende mağazada satılmaktadır. İnşaat ve müteahhitlik şirketleri ile de ticari faaliyetlerimiz bulunmaktadır.

ÜRÜN ARA

Siteyi ziyaretiniz sırasında paylaşacağınız kişisel verileriniz, 6698 sayılı Kişisel Verileri Koruma Kanunu kapsamında işlenmektedir.